דיקור סיני להפסקת עישון

דיקור סיני להפסקת עישון

עישון.

שאיפה של עשן לפה או לדרכי הנשימה ולריאות מתוך סיגריה, סיגר, מקטרת, נרגילה ודומים להם. החומר העיקרי המשמש לעישון הוא טבק.

 

קצרים בזמן? לחצו על הקישור 👇 ולדגו לתוכן שמעניין אתכם

 

רבות כבר נאמר ונכתב בכל מקום אפשרי על עישון והשפעותיו המזיקות של הטבק בכלל והסיגריות בפרט.

בשנים אחרונות חלה התעוררות ברחבי העולם למודעות של נזקי העישון. נדמה כי העולם מנסה להפוך בריא יותר, ואנשים בוחרים לטפל בעצמם בדרכים אלטרנטיביות.

הבעיה מתחילה כשאנחנו מתמכרים ואפילו לא מבינים שהתמכרנו. זה מתחיל בעישון חד פעמי ומבלי שנשים לב – נגמר בלעשן בכל פעם שאנחנו בלחץ, כשאנחנו שמחים, כשאנחנו יוצאים, כשמשעמם.

מדוע אנו מתמכרים לעישון סיגריות?

הניקוטין שנמצא בטבק של הסיגריה הוא סם ממכר ככל הסמים המוכרים לכם. מרגע העישון, הניקוטין עולה למוח תוך שניות ספורות. גם לחץ הדם ורמת הסוכר. ככל שעובר הזמן אנחנו מפתחים הרגל ואנחנו משחזרים את ההרגשה הטובה הזו שהניקוטין נותן לנו, שוב ושוב. התוצאה היא שאנחנו ממשיכים לצרוך את החומר הממכר והמזיק הזה.

אלו שהתמכרו לסיגריות יתחילו עם הזמן לשייך את ההנאה מעישון לפעולות אחרות שהם עושים במהלך היום. לדוגמא ההרגשה המוכרת הזו שליד הקפה "אני חייבת סיגריה" או אם אני יושב עם חברים אין מצב שאני לא מעשן…

מדובר בהתניה פסיכולוגית בה המוח מאותת לגוף שטוב לו משילוב הפעולות, גם אין קשר ישיר בין השניים.

החלק הטוב בסיפור: אפשר לעצור את ההתניה הזו.

 

 

מאמר מומלץ לקריאה:

עישון בקרב בני נוער בישראל

 

 

כיצד עובד דיקור סיני להפסקת עישון?

קיימות דרכים רבות ומגוונות להפסקת עישון. תהליך הפסקת העישון הוא תהליך מורכב וקשה ולרוב המעשנים נראה כמו משימה בלתי אפשרית.  יכול להיות שכבר ניסיתם כמה דברים ולא הצלחתם, או הצלחתם או חזרתם כמה צעדים אחורה… למצא את הדרך שבאמת תשאיר אתכם מחוץ למעגל העישון זו לא משימה פשוטה.

אחת הדרכים המוצלחות ביותר להפסקת עישון היא דיקור סיני.

הדיקור משפיע על אזורים שונים במוח שקשורים להתמכרות ולשליטה. הטיפול בדיקור מנסה לא רק לדכא את הכמיהה לעישון אלא גם עוזר לסייע בתופעות הלוואי של הגמילה – הרגעת הנפש והגוף, הפחתת רמות מתח ועצבנות, שיפור מצב הרוח, שיפור תנועת המעיים ואף עזרה בשינה טובה ורגועה יותר.

הדיקור הסיני להפסקת עישון מתבסס ברובו על טכניקת דיקור מספר נקודות באוזן – אוריקולותרפיה לגמילה. השימוש נעשה במחטים חד פעמיות סטריליות ודקות מאוד, ולרוב הטיפול כמעט ואינו מורגש.

את השינוי הזה באורח החיים – צריך לבחור. הטיפול בדיקור סיני או באוריקולותרפיה לגמילה אם תרצו, מתייחס לשיפור הפן הפיזי והנפשי של המטופל. יש התייחסות למתח שאתם חווים ולמצב הרוח שלכם. במהלך הדיקור הגוף מקבל אותות חיוביים המפרישים כימיקלים שמסייעים בשחרור ניקוי רעלים ודיכוי הרצון לעשן.

אם לא תגיעו מוכנים לזה ולא תתמסרו, הגוף יקשה על התהליך. לפני הדיקור עצמו אתם תתבקשו לדבר עם המטפל על אופן הטיפול ועל הדברים בהם תרצו להתמקד, לאחר מכן יהיו מספר אולי מעט אינטנסיבי של מפגשים, אך במהרה התדירות תלך ותתמעט עד לגמילה טוטאלית.

 

 

הפסקת עישון בעזרת סיגריות ללא ניקוטין ודיקור סיני
רוצים לדעת איך אפשר להפסיק לעשן בעזרת סיגריות ללא ניקוטין תוך שילוב עם טיפולי דיקור סיני? המשיכו לקרוא כל הפרטים בהמשך

היתרונות של דיקור סיני להפסקת עישון

לדיקור סיני יתרונות רבים, במיוחד כשמדובר בטיפול ספציפי מסוג זה. הבולטים שבהם:

  • התמקדות באדם ובנפש – בניגוד לשימוש בתרופות כימיות, במדבקות או בסוכריות, הטיפול בדיקור סיני תבסס על הקשה מלאה ותשומת לב לכל מטופל באשר הוא. הטיפול אמנם דומה אך עם זאת ייחודי לכל אדם.
  • סיוע בתופעות הגמילה – דיקור סיני יעזור לכם לא רק להיגמל מסיגריות אלא גם יקל עליכם את תופעות הלוואי הנלוות להפסקת העישון, כגון: מתח, חרדה, עצבנות, כאבי ראש, נדודי שינה.
  • יעילות לטווח ארוך – מדובר בטיפול מרגיע ומאזן שניתן להתמיד בו בקלות ואף ליהנות ממנו.
  • השבת איזון אנרגטי – אוריקולותרפיה לגמילה ידוע כטיפול אשר מאיץ תהליכי ריפוי. הדיקור תורם לאיזון אנרגטי בגוף ואף לשיפור מצב הרוח.

 

מהן נקודות דיקור להפסקת עישון?

הדיקור כפי שכבר ציינתי, משפיע על אזורים שונים במוח שקשורים להתמכרות ושליטה. רוב נקודות הדיקור להפסקת עישון נמצאות באוזן! חלק מנקודות הדיקור האלו משפיעות על הפרשת אנדרופין וחומרים נוספים שתפקידם הוא להרגיע ולהפחית את התשוקה לעישון.

חלקן משפיעות על העצבים הגולגולתיים, תפקידן לגרות את מערכת העצבים ולדכא את הדחף לסיגריות.

כלומר הטיפול בדיקור סיני מסייע בשתי חזיתות – דיכוי התשוקה וטיפול בתופעות הלוואי של הגמילה עצמה.

מה הסיכוי לחזור לעשן לאחר דיקור סיני?

בעיקרון, היכולת לא לעשן נמשכת גם לאחר שמפסיקים את הטיפול. למה 'בעיקרון'? כי אם תפסיקו לחלוטין את הטיפול ולא תתמידו, אתם תרגישו שהחשק חוזר… כמו בכל טיפול – רצוי לקבל טיפולים תומכים.

במקרה הזה אפילו תדירות של פעם בחודש יכולה לעזור אבל זה סופר אינדיבידואלי. מה שמתאים ומסייע לאחד, לא בהכרח מתאים לאחר.

את טיפולי התמיכה תוכלו לקבל כמובן מהדיקור, ובכל זאת אנחנו רוצים להכיר לכם דרך נוספת, שתעזור לכם להתגבר על החשקים בצורה שלא דמיינתם.

סיגריות צמחיות. ללא ניקוטין או חומרים ממכרים אחרים., עשויות מ100% צמחי מרפא. הן מהפכניות וטבעיות לחלוטין ומאפשרות לך בתור נגמל להשאיר את הצורך הפיזי בהחזקת הסיגריה, בשאיפה ונשיפה, מבלי שיתלוו הסכנות הבריאותיות הלא רצויות.

הסיגריות הצמחיות מכילות בתוכן מגוון רחב של צמחי מרפא, ביניהן מולין, מרשמלו, לבנדר, דמיאנה ועוד. תערובת צמחי המרפא היא תוצאה של מחקר רב ובחירה של כל צמח בקפידה, כדי למצא את התחליף הראוי ביותר לעישון.

עישון הצמחים יעזור לכם בתהליך הגמילה ובתופעות הלוואי הנלוות. כוחות הריפוי של הצמחים ישפיעו על הגוף שלכם ויסייעו לכם להתמודד עם המתח, החרדה, נדודי השנה, כאבי הראש והעצבנות הנלווים לתהליך הגמילה מעישון.

שילוב בין דיקור סיני להפסקת עישון לבין שימוש בסיגריות הצמחיות זה השילוב המושלם להפסקת עישון.

 

 

רוצים להפסיק לעשן? 🚭 לא יודעים מאיפה להתחיל? סיגריות ללא ניקוטין פתרון זמין וזול ! תנסו ותגלו שזה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם

 

 

מהיום מפסיקים לעשן

עישון הוא הרגל מזיק. אני יודעת שאתם יודעים את זה ובכל זאת אומר זאת שוב. ושוב ושוב, עד שנבין.

עישון טבק הוא העישון הנפוץ ביותר והוא מתבצע באמצעות סיגריות, סיגרים ומקטרות בעיקר. החומר הפעיל המרכזי בסיגריות הוא הניקוטין, שבעת שאיפת העשן נצמד לקולטנים במוח שמעבירים לגוף תחושה של רגיעה. הגוף זוכר שטוב לו והוא מבקש את זה פעם אחר פעם.

ואז אנחנו מתמכרים. אנחנו מכניסים לגוף לא רק ניקוטין וטבק, אלא גם זפת ורעלים נוספים דרך מערכת הנשימה, ישירות אל המוח ואל מחזור הדם. אנחנו מזיקים לגוף שלנו. אנחנו מאיצים תהליך של מחלות לב, מחלות כלי דם, אפשרות לשבץ ולסרטן.

הגיע הזמן להפסיק לעשן!

חפשו טיפול דיקור סיני להפסקת עישון ותגעו בשורש הבעיה. תתמסרו לטיפול, תבריאו את הגוף שלכם. תיעזרו בסיגריות הצמחיות ותסייעו לגוף להילחם בצורך הפיזי. תעשנו סיגריות העשויות מצמחי מרפא ותפיקו תועלות מהתכונות הרפואיות של הצמחים.

תבחרו להתמכר לניקיון הגוף. תחליפו התמכרות שלילית בחיובית. וזכרו שאתם יכולים! התהליך הוא פיזי ופסיכולוגי כאחד ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לצאת לחיים חדשים. אל תתייאשו! זה אפשרי, אתם רק צריכים לקבל את ההחלטה. וזהו, אתם כבר בחצי הדרך להצלחה 🙂

 

 

אל תחכו פשוט תתחילו ! 🚭 לא יודעים מאיפה להתחיל? סיגריות ללא ניקוטין פתרון זמין וזול ! תנסו ותגלו שזה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם

 

מאמר מומלץ:

 

מה קורה לגוף לאחר הפסקת עישון

 

 

פוסטים נוספים בבלוג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email